RK PrintCoat Ltd.

RK-PrintCoat Instruments Ltd.

RK pek çok yüzey kaplamasının tekrarlanabilir örneklerini üreten ekipmanları tasarlamak ve üretmek üzerine uzmanlaşmış bir firmadır. Üretilen bu baskı ve uygulama örnekleri, kalite kontrol, ürün sunumu, ar-ge, bilgisayarlı renk uyuşturma gibi modern dünyada bir şirketin başarısının hayati elementleri için yaygınlıkla kullanılır.

RK ürünlerinin başlıca kullanıcıları arasında matbaa mürekkebi ve boya üreticileri, pigment reçine ve dyestuff üreticileri, tekstil, yapıştırıcı, kağıt, film, folyo ve tıbbi malzeme ve ilaç üreticileri yer alır.

RK Print Coat Instruments Ltd yaklaşık 25 kişilik kadrosuyla bir aile şirketidir ve matbaa mürekkepleri üretimi ve diğer kaplama endüstrileriyle çok uzun soluklu bir ilişki içindedir. Firma, yüzey kaplama endüstrisinde 30 yıl çalışmış Roman Kerchiss tarafından 1962 yılında kurulmuştur. Bugün RK, Tom Kerchiss tarafından yönetilmekte olup şirket merkezi Londra'nın 1 saat kuzeyinde Cambridge yakınlarındadır.

Kar Kimya RK PrintCoat Ltd.'nin 1996 yılından beri Türkiye Temsilcisidir.

RK Printcoat
Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.