SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

Tamamı Avrupa ve A.B.D.'de yerleşik partnerlerimizin desteği ile size en kaliteli ürün ve hizmetleri sağlayarak müşterilerimizin işini kolaylaştırmak için buradayız. 25 yıldan uzun süredir, sadece en iyi kaliteyi tedarik etmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Size Özel Tasarımlar

Tedarikçilerimizin esnek yapıları sayesinde ihtiyaçlarınıza uygun özel tasarım ürünler geliştirebiliyoruz. Size özel reçineler, isteğiniz doğrultusunda tasarlanmış üretim ekipmanları, ihtiyaçlarınıza göre geliştirilmiş test ekipmanları.

En Güncel Teknolojiler

Tedarikçilerimiz en güncel teknolojileri ve en yeni standartları uygular. Yeni geliştirilen hammaddeler sizi yarının yönetmeliklerine hazırlar, yeni geliştirilen test ekipmanları ürünlerinizi yarının standartları ile test etmenizi sağlar.

Ekonomik Çözümler

Piyasada ürünlerimizin ucuzluğu ile tanınmadığımızın farkındayız. Ancak 1990'lı yıllarda tedarik ettiğimiz bir çok DISPERMAT' ve bir çok Tuz Sisi Test Cihazı hala sorunsuz çalışıyor. Tedarikçilerimizin güvenilirliği sayesinde çoğu zaman 25 sene önce satılmış makinalara bile servis verebiliyor ve müşterilerimiz için uzun dönemli ekonomi sağlıyoruz.

Hızlı Servis

Portföyümüzde onbinlerce ürün bulunuyor, tamamını stok tutmak mümkün olmasa da, geniş ürün çeşitliliğine sahip stokumuzla müşterilerimizin ihtiyaçlarına anında yanıt vermek için uğraşıyoruz. Hızlı tedarikçilerimiz sayesinde stoğumuzda olmayan ürünleri de kısa süre içinde tedarik edebiliyoruz.

Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.